Leírás és Paraméterek
A Stachys byzantina Big Ears(Gyapjas tisztesfű) értékes, mert sokoldalúan társítható ezüstös, molyhos, bársonyos tapintású levéldísznövény. Virágai rózsaszínek, jelentéktelenek. Napos, meleg helyet kedvel. Különböző színű virágokkal társítsuk évelőágyakban, sziklakertben, tetőkertben.
| Szállítási méret | 10/20 cm, K2 |
| Fényigény | napos |
| Vízigény | közepes |
| Talajigény | mérsékelten száraz kerti talaj |
| Virágszín | rózsaszín |
| Virágzási idő | június-július |
| Habitus | alacsony szőnyeget képez |
| Lombozat | örökzöld |
| Magasság | 30 cm |
| Szélesség | 50 cm |
| Gondozási igény | elnyílt virágszárakat vágjuk le |
| Darabszám/m2 | 3 db |
| Jól illik hozzá | Campanula, Salvia, Lavandula |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!