Leírás és Paraméterek
Az Acer tataricum (Tatár juhar) többtörzsű bokorfa, ellapuló koronával. Szép piros őszi lombszínnel rendelkezik. Krémfehér virágai május-júniusban, felálló bugában nyílnak. Nagy mérete miatt térigénye nagy, a hátsó cserjeszintbe ültessük. Az árnyékot jól tűri.
| Szállítási méret | 30/40 cm, K4 |
| Fényigény | félárnyék |
| Vízigény | közepes |
| Talajigény | általános kerti talaj |
| Virágszín | krémfehér |
| Virágzási idő | május-június |
| Habitus | többtörzsű bokor |
| Lombozat | lombhullató |
| Télállóság | télálló |
| Magasság | 5 m |
| Szélesség | 5 m |
| Gondozási igény | gondozásmentes |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!