Leírás és Paraméterek
Az Albizia julibrissin (Selyemakác) 6-10 m magasra nő, ernyős koronájú fa, júniustól szeptemberig több hullámban nyíló sárgás-rózsaszínes virágokkal. Napos, meleg fekvésbe ültessük.
| Szállítási méret | 40/60 cm, K2 |
| Fényigény | napos |
| Vízigény | közepes |
| Talajigény | általános kerti talaj |
| Virágszín | sárgás rózsaszín |
| Virágzási idő | július-szeptember |
| Habitus | ernyős koronájú fa |
| Lombozat | lombhullató |
| Télállóság | télálló |
| Magasság | 6-10 m |
| Szélesség | 4-5 m |
| Gondozási igény | igénytelen |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!