Leírás és Paraméterek
A Berberis thunbergii Bagatelle (Törpe japán vérborbolya) levelei aprók, gömbölyűek, bordó színűek. Törpe növekedésű, bordó színfolt kisebb kertekben. Alacsony sövénynek is kiváló. Tövisei vannak.
| Szállítási méret | 20/30 cm, K2 |
| Fényigény | napos |
| Vízigénye | szárazságtűrő |
| Talajigénye | normál kerti talaj |
| Virágszín | bordó |
| Virágzási idő | május/ június |
| Lombozat | lombhullató |
| Télállóság | télálló |
| Habitus | alacsony, gömbölyű, sűrű ágú |
| Magassága | 30 cm |
| Szélessége | 40 cm |
| Gondozási igény | metszést nem igényel |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!