Leírás és Paraméterek
A Berberis thunbergii Maria (Sárgalevelű oszlopos japán borbolya) élénksárga levelei és oszlopos növekedése miatt különleges kerti növény. Ősszel narancsvörösre színeződnek levelei. Bordólevelű növények mellé javasolt társítani. Tövises növény.
| Szállítási méret | 20/40 cm, K2 |
| Fényigény | napos |
| Vízigény | szárazságtűrő |
| Talajigény | normál kerti talaj |
| Virágszín | sárga |
| Virágzási idő | május/ június |
| Lombozat | lombhullató |
| Télállóság | télálló |
| Habitus | oszlopos növekedésű, sűrű ágú |
| Magasság | 1,5 m |
| Szélesség | 0,8 m |
| Gondozási igény | metszést nem igényel |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!