Leírás és Paraméterek
A Callicarpa x Pearl Glam (Lilabogyó) cserje szépségét lila, csoportosan nyíló virágainak és ősszel fényeslila apró bogyóterméseinek köszönheti, amelyek még lombhullás után kis ideig a csupasz vesszőket díszítik. Sötétzöld levelei ősszel vörösre színeződnek.
| Szállítási méret | 40/60 cm, K5 |
| Fényigény | napos |
| Vízigény | közepes |
| Talajigény | tőzeges vagy tápanyagban gazdag kerti talaj |
| Virágszín | lila |
| Virágzási idő | június |
| Lombozat | lombhullató |
| Télállóság | télálló |
| Habitus | felfelé törő |
| Magasság | 2-3 m |
| Szélesség | 2 m |
| Gondozási igény | metszést nem igényel, rendszeres tápanyagpótlás, tövét télen mulccsal takarjuk |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!