Leírás és Paraméterek
A Campsis radicans Stromboli (Narancspiros virágú trombitafolyondár) erőteljes növekedésű, felfelé kúszó cserje, támrendszer mellé ültessük. Narancspiros, tölcsér alakú virágai fürtszerűen, a hajtások végén egész nyáron, dúsan nyílnak. Ültetés után rendszeresen öntözzük, idősebb korban a szárazságot is tűri.
| Szállítási méret | 60/80 cm, K3 |
| Fényigény | napos, meleg hely |
| Vízigény | közepes |
| Talajigény | átlagos kerti talaj |
| Virágszín | narancspiros |
| Virágzási idő | június/ július/ augusztus |
| Lombozat | lombhullató |
| Télállóság | télálló |
| Habitus | felfelé kúszó |
| Magasság | 8 m |
| Szélesség | 4 m |
| Gondozási igény | metszéssel tartsuk kordában méretét |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!