Leírás és Paraméterek
A Cedrus deodara Kelly Gold (Sárga himalájai cédrus) szép, kecses megjelenésű, sárga lombú fenyő. Csüngő ágrendszer és sudaras korona jellemzi alakját. Védett, nedves fekvésben gyorsan nő, magassága idővel meghaladja a 25 m-t. Csak nagyobb kertekbe ültessük.
| Szállítási méret | 40/60 cm, K5 |
| Fényigény | napos |
| Vízigény | közepes |
| Talajigény | általános kerti talaj |
| Lombozat | örökzöld |
| Télállóság | télálló |
| Habitus | csüngő ágrendszerű, kúp alakú |
| Magasság | 25 m |
| Szélesség | 8 m |
| Gondozási igény | metszést nem igényel |
Csatolt dokumentumok
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!