Leírás és Paraméterek
A Chaenomeles speciosa Nivalis (Fehér virágú japánbirs) cserje fehér virágai még a viaszos, sötétzöld levelek kihajtása előtt nyílnak a csupasz ágakon, kora tavasszal. A virágok az előző évi vesszőkön képződnek. Tövises ágai vannak. Érzékeny a talaj mésztartalmára.
| Szállítási méret | 20/40 cm, K2 |
| Fényigény | napos |
| Vízigény | közepes |
| Talajigény | tápanyagdús talaj |
| Virágszín | fehér |
| Virágzási idő | március/ április |
| Lombozat | lombhullató |
| Télállóság | télálló |
| Habitus | kerek formájú |
| Magasság | 2 m |
| Szélesség | 2 m |
| Gondozási igény | visszavágással jól ifjítható |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!