Leírás és Paraméterek
A Chaenomeles speciosa Pink Storm (Teltvirágú japánbirs) cserje sötét rózsaszín, telt virágai tavasszal nyílnak. Tövistelen fajta. Középmagas cserje. A virágok az előző évi vesszőkön képződnek. Érzékeny a talaj mésztartalmára.
| Szállítási méret | 20/40 cm, K5 literes konténerben |
| Fényigény | napos |
| Vízigény | közepes |
| Talajigény | tápanyagdús talaj |
| Virágszín | sötét rózsaszín, telt |
| Virágzási idő | április eleje |
| Lombozat | lombhullató |
| Télállóság | télálló |
| Habitus | kerek formájú |
| Magasság | 1 m |
| Szélesség | 1 m |
| Gondozási igény | visszavágással jól ifjítható |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!