Leírás és Paraméterek
A Chamaecyparis lawsoniana Ivonne (Sárgalombú hamisciprus) a hamisciprusok élénk aranysárga lombú képviselője. Kecses oszlopos formájával télen is szép dísze lehet kertünknek. Párás klímát, üde talajt kedvel. Ültethetjük szoliterként nagyobb kertbe vagy térhatárolónak sövényként is.
| Szállítási méret | 20/30 cm, K2 |
| Fényigény | napos |
| Vízigény | rendszeres öntözés |
| Talajigény | üde, tápdús talaj |
| Habitus | oszlopos kúp |
| Lombozat | örökzöld |
| Télállóság | télálló |
| Magasság | 4-8 m |
| Szélesség | 2 m |
| Gondozási igény | nem igényel |
Csatolt dokumentumok
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!