Leírás és Paraméterek
A Clematis Comtesse de Bochaud (Rózsaszín iszalag) nyáron virágzó, rózsaszín, nagy virágú, kedvelt kúszónövény. Támrendszerre, pergolára futtatva 2 m magasra felkúszik. Rendszeres öntözést igényel. Védett, szélmentes fekvésbe ültessük. Elvirágzás után hajtásait enyhén vágjuk vissza.
| Szállítási méret | 40/60 cm, K1,7 literes konténerben |
| Fényigény | napos, félárnyékos |
| Vízigény | közepes |
| Talajigény | tápanyagdús, jó vízáteresztő képességű üde talaj |
| Virágszín | rózsaszín |
| Virágzási idő | július, augusztus |
| Lombozat | lombhullató |
| Télállóság | télálló |
| Habitus | támasztékra futtatható |
| Magasság | 2 m |
| Szélesség | 1 m |
| Gondozási igény | tövét védeni kell az erős napfénytől, ezért érdemes kisebb növényt ültetni elé, elvirágzás után enyhén metsszük vissza az oldalhajtásokat |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!