Leírás
A Cotinus coggygria (Cserszömörce) nagy termetű cserjét vattaszerű rózsaszín virágbugái teszik érdekessé. Ősszel levelei narancsvörösre színeződnek. Nagyobb méretű kertekbe cserjecsoportba vagy szoliterként is ültethető. Tűző napos helyet és a levegős, laza talajt kedveli.
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Szállítási méret | 40/60 cm, K2 literes konténerben |
| Fényigény | napos |
| Vízigény | kevés |
| Talajigény | laza, levegős |
| Virágszín | rózsaszínes |
| Virágzási idő | június |
| Lombozat | lombhullató |
| Télállóság | télálló |
| Habitus | kerek |
| Magasság | 3 m |
| Szélesség | 2 m |
| Gondozási igény | a nemkívánatos ágakat tavasszal távolítsuk el. |