Leírás és Paraméterek
A Deutzia gracilis (Karcsú gyöngyvirágcserje) 60-70 cm-es, vékony, felálló ágrendszerű cserje, május-júniusban nyíló fehér virágokkal. Alacsony, nyíratlan, virágzó sövénynek, vagy alacsony cserjefoltok kialakítására alkalmas. Jó talajt és közepes vízellátást igényel. Öntözött kertekbe ültessük.
| Szállítási méret | 20/40 cm, K2 |
| Fényigény | napos |
| Vízigény | közepes |
| Talajigény | jó kerti talaj |
| Virágszín | fehér |
| Virágzási idő | május-június |
| Lombozat | lombhullató |
| Télállóság | télálló |
| Habitus | alacsony bokros |
| Magasság | 0,6 m |
| Szélesség | 0,7 m |
| Gondozási igény | nem szükséges metszeni |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!