Leírás és Paraméterek
A Deutzia purpurascens Kalmiiflora (Rózsaszín virágú gyöngyvirágcserje) júniusban nyíló fehér-rózsaszín virágai az egész bokrot beborítják. Nevelése egyszerű, évente metszést igényel. Jó vízáteresztésű talajba, napra vagy félárnyékba ültessük. Kiskertek ideális növénye.
| Szállítási méret | 20/40 cm, K2 |
| Fényigény | napos |
| Vízigény | közepes |
| Talajigény | jó kerti talaj |
| Virágszín | fehér- rózsaszín |
| Virágzási idő | május-június |
| Lombozat | lombhullató |
| Télállóság | télálló |
| Habitus | bokros |
| Magasság | 1,5 m |
| Szélesség | 1,5 m |
| Gondozási igény | az elvirágzott vesszőket vágjuk vissza, az idős, felkopaszodott részeket távolítsuk el |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!