Leírás és Paraméterek
A Diervilla sessilifolia (Keskenylevelű sárgalonc)1,5 m magas, élénkzöld levelű cserje, amely kihajtáskor vörös színű. Erős kénsárga virágai augusztusban nyílnak a hajtások végén. Sűrű lombú, tarackoló tövű cserje. Napos vagy félárnyékos helyre, rendszeresen öntözött kertbe ültessük. Világos levelű cserjék mellé társítsuk.
| Szállítási méret | 40/60 cm, K2 |
| Fényigény | napos, félárnyékos |
| Vízigény | közepes |
| Talajigény | jó kerti talaj |
| Virágszín | sárga |
| Virágzási idő | augusztus |
| Lombozat | lombhullató |
| Télállóság | télálló |
| Habitus | bokros |
| Magasság | 1,5 m |
| Szélesség | 1,5 m |
| Gondozási igény | az elvirágzott vesszőket vágjuk vissza |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!