Leírás és Paraméterek
Az Escallonia Iveyi (Fehér virágú kőtörőcserje) cserje örökzöld, apró levelei sűrűn fogazottak, fényesek. Apró, fehér virágai csoportosan nyílnak a hajtások végén június-júliusban. 1,5 m magas, felálló ágú cserje. Napos, védett fekvésbe ültessük, mert erős télen visszafagyhat. Nálunk még nem túl gyakori a kertekben.
| Szállítási méret | 20/30 cm, K2 |
| Fényigény | napos, védett fekvés |
| Vízigény | közepes |
| Talajigény | jó kerti talaj |
| Virágszín | fehér |
| Virágzási idő | június-július |
| Lombozat | örökzöld |
| Télállóság | -15 Celsius fokig télálló |
| Habitus | felálló ágú bokros |
| Magasság | 1,5 m |
| Szélesség | 1,5 m |
| Gondozási igény | az elvirágzott vesszőket vágjuk vissza |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!