Leírás és Paraméterek
A Exochorda racemosa Niagara (Fürtös gyöngycserje) cserje hófehér virágai áprilisban nyílnak. Levelei kicsi, ovális, fakózöldek. Nagy termetű cserje, mutatós virágokkal. Napos vagy félárnyékos helyre, tápanyagdús talajba ültessük szoliterként vagy háttérnövényként.
| Szállítási méret | 20/30 cm, K2 |
| Fényigény | napos, félárnyékos |
| Vízigény | közepes |
| Talajigény | tápanyagdús kerti talaj |
| Virágszín | fehér |
| Virágzási idő | április |
| Lombozat | lombhullató |
| Télállóság | télálló |
| Habitus | laza ágrendszerű, gömbölyű formájú |
| Magassága | 3 m |
| Szélessége | 3 m |
| Gondozási igény | elvirágzás után a virágot tartó hajtásokat metsszük vissza, idősebb növények esetében negyedével metsszük vissza a bokrot |
Csatolt dokumentumok
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!