Leírás és Paraméterek
A Ficus carica (Füge) meleg igényes mediterrán gyümölcstermő növény. Zöldessárga ehető termése nyár végén érik hazánkban. Nagy helyigényű bokorfa, háromkaréjú méretes levelekkel. Mediterrán tájak hangulatát idézi fel kertünkben.
| Szállítási méret | 100/120 cm, K3 literes konténerben |
| Fényigény | védett, napos |
| Vízigény | kevés |
| Talajigény | laza kerti talaj |
| Virágszín | jelentéktelen, termőn belül |
| Virágzási idő | május |
| Lombozat | lombhullató |
| Télállóság | fagyérzékeny |
| Habitus | kerek |
| Méret | 4 m |
| Szélesség | 3 m |
| Gondozási igény | visszafagyott vesszői tőről újra kihajtanak |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!