Leírás és Paraméterek
A Hedera canariensis Glorie di Marengo (Fehértarka levelű borostyán) örökzöld, kúszó növény. Fényes levelei nagyobbak a klasszikus borostyánnál és krémfehér szegélyűek. Alkalmas oszlopok, falak, kerítések befuttatására vagy talajon kúszva sűrű aljnövényzetet képez.
| Szállítási méret | 20/40 cm, K2 |
| Fényigény | napos, félárnyékos |
| Vízigény | közepes |
| Talajigény | általános kerti talaj |
| Virágszín | zöldessárga |
| Virágzási idő | szeptember |
| Lombozat | örökzöld |
| Télállóság | télálló |
| Habitus | kúszó |
| Magasság | 4 m |
| Szélesség | 4 m |
| Gondozási igény | metszhető |
Csatolt dokumentumok
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!