Leírás és Paraméterek
A Hibiscus syriacus White Chiffon (Szíriai mályvacserje) dús nyári virágzásáért kedvelt magas cserje. Virágai fehér színűek, telt virágúak. Virágos növényágyásokban háttérnövénynek és sövénynek alkalmas. Jól bírja a magas talajvizet.
| Szállítási méret | 40/60 cm, K2 |
| Fényigény | napos |
| Vízigény | közepes |
| Talajigény | általános kerti talaj |
| Virágszín | fehér |
| Virágzási idő | július-szeptember |
| Lombozat | lombhullató |
| Télállóság télálló | |
| Habitus | felálló ágú |
| Magasság | 3 m |
| Szélesség | 1,8 m |
| Gondozási igény | virágzás után metszhető |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!