Leírás és Paraméterek
A Hippophae rhamnoides Hikul (Törpe homoktövis, porzós) porzós fajta homoktövis, beporzásra szolgál. Termést nem hoz. Gömb alakú, kompakt növekedésű bokor. Napos helyre ültessük termős homoktövis közelébe.
| Szállítási méret | 30/40 cm, K2 |
| Fényigény | napos |
| Vízigény | közepes |
| Talajigény | általános kerti talaj |
| Lombozat | lombhullató |
| Télállóság | télálló |
| Habitus | gömbölyű |
| Magasság | 1,5 m |
| Szélesség | 1,5 m |
| Gondozási igény | nyár végén megnyírható, hogy sűrűbb legyen, de nem feltétlenül szükséges nyírni |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!