Leírás és Paraméterek
A Hydrangea quercifolia Tennessee Clone (Tölgylevelű hortenzia) cserje nagy levelei mélyen karéjosak, sötétzöldek, ősszel vörösre színeződnek. Elhajló, nagy virágai, kúp alakúak, krémfehér színűek. Növényágyásokban háttérnövényként ültessük terebélyes mérete miatt.
| Szállítási méret | 30/40 cm, K2 |
| Fényigény | félárnyék |
| Vízigény | közepes |
| Talajigény | humuszos kerti talaj |
| Virágszín | fehér, később rózsaszín |
| Virágzási idő | június-augusztus |
| Lombozat | lombhullató |
| Télállóság | télálló |
| Habitus | széles bokor |
| Magasság | 1,5 m |
| Szélesség | 1,5 m |
| Gondozási igény | ősszel az elnyílt virágokat metsszük le, a vesszőket nem szükséges metszeni |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!