Leírás és Paraméterek
A Ilex aquifolium Argenteo Marginata (Fehértarka levelű magyal) elegáns, nagyméretű, örökzöld cserje. Fényes, bőrszerű levelei élesen fehéren szegélyezettek, szúrós szélűek. Élénkpiros termése tavaszig a növényen marad. Lassú növekedésű, páraigényes növény.
| Szállítási méret | 20/40 cm, K2 |
| Fényigény | nap, félárnyék |
| Vízigény | közepes |
| Talajigény | általános kerti talaj |
| Virágszín | illatos fehér |
| Virágzási idő | május, június |
| Lombozat | örökzöld |
| Télállóság | télálló |
| Habitus | kúp alakú, formázható |
| Magasság | 5 m |
| Szélesség | 2 m |
| Gondozási igény | metszéssel formára alakítható, ágrendszere sűrűsödik |
Csatolt dokumentumok
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!