Leírás és Paraméterek
A Juniperus procumbens Nana (Törpe terülő boróka) szürkészöld hajtásai alacsony szőnyeget képezve borítják be a talajt. Törmelékes, kötött talajokat és száraz viszonyokat is jól elviseli. Nagyobb felületek talajtakarására, rézsük beborítására kiválóan alkalmas. Élénk lombú, alacsony cserjékkel, törpe örökzöldekkel társítsuk.
| Szállítási méret | 30/40 cm, K2 literes konténerben |
| Fényigény | napos |
| Vízigény | közepes |
| Talajigény | általános kerti talaj |
| Lombozat | örökzöld |
| Télállóság | télálló |
| Habitus | laposan elterülő |
| Magasság | 10 cm |
| Szélesség | 1 m |
| Gondozási igény | metszést nem igényel |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!