Leírás és Paraméterek
A Juniperus sabina Tamariscifolia (Nehézszagú boróka) élénkzöld színű, elfekvő ágú boróka, lapos párnát alkot. Hajtásvégei felemelkedőek, jellegzetes kellemetlen szagúak.A köves talajt és a szárazságot jól tűri. Sziklakertbe, rézsüre ültessük.
| Szállítási méret | 20/40 cm, K2 |
| Fényigény | napos |
| Vízigény | kevés |
| Talajigény | köves talaj |
| Lombozat | örökzöld |
| Télállóság | télálló |
| Habitus | alacsonyan terülő |
| Magasság | 50 cm |
| Szélesség | 2 m |
| Gondozási igény | metszést nem igényel |
Csatolt dokumentumok
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!