Leírás és Paraméterek
A Juniperus virginiana Grey Owl (Kék terülő boróka) kékesszürke lombú, magasan elterülő , talajtakaró boróka. Jól tűri a szárazságot. Nagy méretű kertekbe, nagy felületű rézsük beültetésére alkalmas. Színes lombú magas cserjékkel, sötét lombú örökzöldekkel társíthatjuk.
| Szállítási méret | 20/40 cm, K2 |
| Fényigény | napos |
| Vízigény | kevés |
| Talajigény | általános kerti talaj |
| Lombozat | örökzöld |
| Télállóság | télálló |
| Habitus | magasan terülő |
| Magasság | 1 m |
| Szélesség | 3 m |
| Gondozási igény | metszést nem igényel |
Csatolt dokumentumok
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!