Leírás és Paraméterek
A Kerria japonica Pleniflora (Boglárkacserje) telt virágai aranysárga pomponokhoz hasonlítanak, amelyek április-májusban tömegesen nyílnak. Napos vagy félárnyékos helyet igényel, de az erősen szeles helyet nem szereti. Nagy termetű cserje, ezért szoliterként nagyobb kertekben cserjecsoportba ültessük.
| Szállítási méret | 30/40 cm, K2 literes konténerben |
| Fényigény | napos |
| Vízigény | közepes |
| Talajigény | általános kerti talaj |
| Virágszín | sárga |
| Virágzási idő | április-május |
| Lombozat | lombhullató |
| Télállóság | télálló |
| Habitus | kerek |
| Magasság | 2 m |
| Szélesség | 2 m |
| Gondozási igény | az elvirágzott vesszőket júniusban vágjuk vissza |
Csatolt dokumentumok
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!