Leírás és Paraméterek
A Lavandula angustifolia Dwarf Blue (Közönséges levendula) aromás illatának, szépséges liláskék virágának köszönhetően a legkedveltebb örökzöld félcserjénk. Alacsony szegélynek, évelők társaságába, növényágyások első szintjébe csoportosan ültethetjük.
| Szállítási méret | 20/30 cm, K2 |
| Fényigény | napos |
| Vízigény | kevés |
| Talajigény | általános kerti talaj |
| Virágszín | kékeslila |
| Virágzási idő | június- július |
| Lombozat | örökzöld |
| Télállóság | télálló |
| Habitus | kerek |
| Magasság | 60 cm |
| Szélesség | 60 cm |
| Gondozási igény | elvirágzás után a virágszárakat vágjuk vissza, a bokrot metsszük formára |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!