Leírás és Paraméterek
A Ligustrum ovalifolium Aureum (Sárgatarka levelű fagyal) cserje nagy díszítőértékét sárgán szegélyezett fényes levelei adják, ezzel színesebbé varázsolja kertünket. Társíthatjuk bordó lombú cserjékkel, fenyőfélékkel. Növényágyásokban a háttérnövények mellé ültessük. Fekete bogyótermése ősszel és télen madárcsalogató.
| Szállítási méret | 30/40 cm, K2 |
| Fényigény | nap, félárnyék |
| Vízigény | közepes |
| Talajigény | általános kerti talaj |
| Virágszín | fehér |
| Virágzási idő | július |
| Lombozat | lombhullató |
| Télállóság | télálló |
| Habitus | felálló ágú |
| Magasság | 2 m |
| Szélesség | 1,5 m |
| Gondozási igény | metszéssel sűrű ágrendszer, szabályos forma érhető el |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!