Leírás és Paraméterek
A Lonicera nitida Maigrün (Talajtakaró mirtuszlonc) cserje rövid oldalágait üdezöld, apró levelek sűrűn borítják. Ideális talajtakaró cserjefoltnak. Mivel jól tűri a metszést, szép alacsony sövény nevelhető belőle.
| Szállítási méret | 20/40 cm, K2 |
| Fényigény | nap, félárnyék |
| Vízigény | közepes |
| Talajigény | általános kerti talaj |
| Virágszín | krémfehér |
| Virágzási idő | május |
| Lombozat | örökzöld |
| Télállóság | télálló |
| Habitus | elhajló ágú alacsony bokros |
| Magasság | 1,5 m |
| Szélesség | 1,5 m |
| Gondozási igény | metszéssel sűrű, formás szegély, cserjefolt érhető el |
Csatolt dokumentumok
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!