Leírás és Paraméterek
A Mahonia x media Charity (Dúsvirágú cserjés mahónia) örökzöld cserje sötétzöld tövises, fogazott levelei 45 cm hosszúak, sárga virágait tél végén hozzák hosszú fürtökben. Magas növekedésű árnyéki cserje. Védett fekvésbe ültessük, üde, tápanyagdús talajba.
| Szállítási méret | 40/60 cm, K2 |
| Fényigény | árnyékos |
| Vízigény | közepes |
| Talajigény | humuszos kerti talaj |
| Virágszín | sárga |
| Virágzási idő | január-február |
| Lombozat | örökzöld |
| Télállóság | mérsékelten télálló |
| Habitus | bokros |
| Magassága | 3 m |
| Szélessége | 2 m |
| Gondozási igény | metszést nem igényel |
Csatolt dokumentumok
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!