Leírás és Paraméterek
A Málna Polka fajta piros bogyótermésű, évente kétszer, júniusban és szeptemberben terem. Ha különböző fajtákat telepítünk egymás mellé, bővebb termésre számíthatunk. Ültetéskor adjuk komposztált marhatrágyát a földjéhez. Kora tavasszal 50 cm-re vágjuk vissza a vesszőit. Napos helyet, üde talajt igényel. Száraz időben rendszeresen öntözzük.
| Szállítási méret | 10/20 cm, K2 literes konténerben |
| Fényigény | napos |
| Vízigény | sok |
| Talajigény | tápanyagdús, jó vízáteresztő képességű |
| Termés színe | piros |
| Termés érési idő | június, szeptember |
| Lombozat | lombhullató |
| Télállóság | télálló |
| Habitus | felálló vesszők |
| Magasság | 1,5 m |
| Szélesség | 1,5 m |
| Gondozási igény | kora tavasszal 50 cm-re vágjuk vissza a vesszőket, száraz időben rendszeresen öntözzük |