Leírás és Paraméterek
A Parthenocissus quinquefolia (Vadszőlő) házak falán felfutó, ősszel ragyogó pirosra színeződő kúszócserje. Sötétzöld levelei jellegzetesen öttagúak. Kacsokkal kapaszkodik, ágainak többsége vízszintes irányban fut. Napos vagy félárnyékos fekvésbe ültessük.
| Szállítási méret | 60/80 cm, K2 |
| Fényigény | napos, félárnyékos |
| Vízigény | közepes |
| Talajigény | üde talaj |
| Virágszín | sárgászöld jelentéktelen |
| Virágzási idő | május |
| Lombozat | lombhullató |
| Télállóság | télálló |
| Habitus | kúszó |
| Magasság | 10 m |
| Szélesség | 10 m |
| Gondozási igény | gondozásmentes |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!