Leírás és Paraméterek
A Physocarpus opulifolius Dart’s Gold (Sárgalevelű hólyagvessző) sárgászöld levelű kiváló középmagas cserje. Apró virágai csoportba tömörülve a hajtások mentén nagyon dekoratívak. Világos színével jól társítható bordó virágú és levelű cserjékkel, örökzöldekkel.
| Szállítási méret | 30/40 cm, K2 |
| Fényigény | nap |
| Vízigény | közepes |
| Talajigény | tápanyagdús |
| Virágszín | fehér |
| Virágzási idő | május, június |
| Lombozat | lombhullató |
| Télállóság | télálló |
| Habitus | felálló ágú |
| Magasság | 1,2 m |
| Szélesség | 1 m |
| Gondozási igény | virágzás után metszhető |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!