Leírás és Paraméterek
A Picea abies Barryi (Törpe lucfenyő) fiatalon gömbölyded, majd idősebb korában szabályos kúp alakú. Rendkívül lassú növekedésű. Idős korban is csak 2 m magas lesz. Napos helyet, párás klímát és nedves talajt igényel.
| Szállítási méret | 20/40 cm, K2 literes konténerben |
| Fényigény | napos |
| Vízigény | közepes |
| Talajigény | általános kerti talaj |
| Lombozat | örökzöld |
| Télállóság | télálló |
| Habitus | szabályos kúp |
| Magasság | 2 m |
| Szélesség | 1 m |
| Gondozási igény | metszést nem igényel |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!