Leírás és Paraméterek
A Picea abies Little Gem (Törpe fészeklucfenyő) alacsony, lapított gömb formájú lucfenyő. Sűrű ágrendszerű, aprótűs fenyő. Páraigényes, hűvös klímát és nedves talajt igényel. Alacsony termete miatt kiváló választás előkertbe, sziklakertbe.
| Szállítási méret | 20 cm, K2 literes konténerben |
| Fényigény | napos |
| Vízigény | rendszeres öntözést igényel |
| Talajigény | üde, tápanyagdús talaj |
| Habitus | törpe lapított gömb |
| Lombozat | örökzöld |
| Télállóság | télálló |
| Magasság | 50 cm |
| Szélesség | 50 cm |
| Gondozási igény | nem igényel |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!