Leírás és Paraméterek
A Picea abies Nidiformis (Törpe fészeklucfenyő) alacsony, lapított fészek formájú lucfenyő. Sűrű ágrendszere vízszintesen rendezett. Páraigényes, hűvös klímát és nedves talajt igényel. Alacsony termete miatt kiváló választás előkertbe, sziklakertbe.
| Szállítási méret | 20 cm, K2 |
| Fényigény | napos |
| Vízigény | rendszeres öntözést igényel |
| Talajigény | üde, tápanyagdús talaj |
| Habitus | lapított fészek |
| Lombozat | örökzöld |
| Télállóság | télálló |
| Magasság | 80 cm |
| Szélesség | 1 m |
| Gondozási igény | nem igényel |
Csatolt dokumentumok
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!