Leírás és Paraméterek
A Picea glauca Echiniformis (Törpe gömb cukorsüvegfenyő) nagyon szép, szabályos gömb alakú, sűrű ágú törpe fenyő. Rendkívül lassú növekedésű, idős korban is csak 0,5 m magas lesz. Tűlevelei kékeszöld színűek. Párás klímát és nedves talajt igényel. Száraz helyen a takácsatka károsíthatja lombját. Előkertbe, sziklakertbe ültessük.
| Szállítási méret | 10 cm, K2 literes konténerben |
| Fényigény | napos |
| Vízigény | rendszeres öntözés |
| Talajigény | üde, tápdús talaj |
| Lombozat | örökzöld |
| Télállóság | télálló |
| Habitus | szabályos gömb |
| Magasság | 0,5 m |
| Szélesség | 0,5 m |
| Gondozási igény | metszést nem igényel |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!