Leírás és Paraméterek
A Picea omorika Karel (Törpe gömb szerb lucfenyő) alacsony, gömb formájú lucfenyő. Sűrű ágrendszerű, apró tűs fenyő. Napos fekvést igényel. Jobban tűri a szárazságot, mint a lucfenyő. Alacsony termete miatt kiváló választás előkertbe, sziklakertbe.
| Szállítási méret | 10 cm, K2 literes konténerben |
| Fényigény | napos |
| Vízigény | közepes |
| Talajigény | üde, tápdús talaj |
| Lombozat | örökzöld |
| Télállóság | télálló |
| Habitus | gömb |
| Magasság | 1 m |
| Szélesség | 1 m |
| Gondozási igény | metszést nem igényel |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!