Leírás és Paraméterek
A Pinus cembra (Havasi cirbolyafenyő) 24 m magasra növő, sűrű ágrendszerű, kúp alakú fenyő. 15 cm hosszú, sötétzöld tűlevelei 5-ös csomókban nőnek. Európa magashegyi régióiban őshonos. Csak nagy méretű kertekbe ültessük, ahol a rendszeres öntözést biztosítani tudjuk.
| Szállítási méret | 20 cm, K3 literes konténerbebn |
| Fényigény | napos |
| Vízigény | közepes |
| Talajigény | általános kerti talaj |
| Lombozat | örökzöld |
| Télállóság | télálló |
| Habitus | kúp alakú |
| Magasság | 24 m |
| Szélesség | 5 m |
| Gondozási igény | metszést nem igényel |
Csatolt dokumentumok
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!