Leírás és Paraméterek
A Pinus mugo Mops (Törpefenyő) sűrű, elterülő, kerek alakú fenyő. Ideális sziklakerti növény. Sötétzöld, 3 cm-es tűlevelei párosával állnak. A nagyon meleget és szárazságot nem tűri. 10 év alatt 50 cm-t ér el. Lassú növekedésű fajta.
| Szállítási méret | 20/30 cm, K5 literes knténerben |
| Fényigény | napos |
| Vízigény | közepes |
| Talajigény | üde kerti talaj |
| Lombozat | örökzöld |
| Télállóság | télálló |
| Habitus | kerek |
| Magasság | 1 m |
| Szélesség | 1 m |
| Gondozási igény | metszést nem igényel |
Csatolt dokumentumok
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!