Leírás és Paraméterek
A Pinus mugo var. Pumilio (Havasi törpefenyő) sűrű, elterülő, kerek alakú fenyő. Ideális sziklakerti növény. Sötétzöld, 5 cm-es tűlevelei párosával állnak. A nagyon meleget és szárazságot nem tűri. 10 év alatt 75 cm-t ér el.
| Szállítási méret | 20/30 cm, K2 |
| Fényigény | napos |
| Vízigény | közepes |
| Talajigény | általános kerti talaj |
| Lombozat | örökzöld |
| Télállóság | télálló |
| Habitus | kerek |
| Magasság | 2 m |
| Szélesség | 1,5 m |
| Gondozási igény | metszést nem igényel |
Csatolt dokumentumok
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!