Leírás és Paraméterek
A Pinus nigra Pyramidalis (Oszlopos feketefenyő) 15 m magasra növő, felfelé törő ágrendszerű, oszlopos koronájú fenyő. Párban álló, 6 cm-es tűlevelei vannak. Szívós, nagy tűrőképességű fenyő. Nagyobb kertekbe ültessük.
| Szállítási méret | 30/40 cm, K2 literes |
| Fényigény | napos |
| Vízigény | jól tűri a szárazságot |
| Talajigény | köves és kötött talajon is megél |
| Lombozat | örökzöld |
| Télállóság | télálló |
| Habitus | oszlopos |
| Magasság | 15 m |
| Szélesség | 2 m |
| Gondozási igény | metszést nem igényel |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!