Leírás és Paraméterek
A Prunus laurocerasus Etna (Babérmeggy) gyors növekedésének és örökzöld lombjának köszönhetően kiváló térhatároló cserje. Nagy levelei fényesek, bőrszerűek, felálló fehér virágzatai áprilisban nyílnak. Visszavágás nélkül 4,5 m magasra is megnő. Növényágyások háttérnövényeként, sövénynek vagy szoliternek ültetve is dekoratív.
| Szállítási méret | 20/40 cm, K3 |
| Fényigény | nap, félárnyék |
| Vízigény | közepes |
| Talajigény | tápanyagdús |
| Virágszín | fehér |
| Virágzási idő | április |
| Lombozat | örökzöld |
| Télállóság | télálló |
| Habitus | kerek |
| Magasság | 4,5 m |
| Szélesség | 2 m |
| Gondozási igény | június végén metsszük meg |
Csatolt dokumentumok
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!