Leírás és Paraméterek
A Prunus laurocerasus Polster (Talajtakaró babérmeggy) szélesen elterülő növekedésű és örökzöld lombú cserje. Levelei fényesek, bőrszerűek, felálló fehér virágzatai áprilisban nyílnak. Ültethető alacsony sövénynek, rézsü- és talajtakarás céljából.
| Szállítási méret | 20/40 cm, K3 |
| Fényigény | nap, félárnyék |
| Vízigény | közepes |
| Talajigény | tápanyagdús |
| Virágszín | fehér |
| Virágzási idő | április |
| Lombozat | örökzöld |
| Télállóság | télálló |
| Habitus | terülő |
| Magasság | 0,8 m |
| Szélesség | 1,5 m |
| Gondozási igény | nem szükséges |
Csatolt dokumentumok
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!