Leírás és Paraméterek
A Pyracantha coccinea Golden Charmer (Sárga bogyós tűztövis) cserjét ősszel tömegesen fejlődő, sárga színű termésdíszéért ültethetjük. Nyírás nélkül nagy termetű, 3 m magas cserjévé fejlődik. Hajtásai tövisesek, szúrósak. Termése madarak kedvence. Sövénynek is ültethető, rendszeres nyírással sűrű állományt alkot.
| Szállítási méret | 40/60 cm, K2 |
| Fényigény | napos |
| Vízigény | közepes |
| Talajigény | normál kerti talaj |
| Virágszín | apró fehér |
| Virágzási idő | június |
| Lombozat | télizöld/ örökzöld |
| Télállóság | télálló |
| Habitus | sűrű bokros |
| Magassága | 3 m |
| Szélessége | 3 m |
| Gondozási igény | metszéssel jól formázható |
Csatolt dokumentumok
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!