Leírás és Paraméterek
A Ribes sanguineum King Edward VII (Vérvörös ribiszke) díszcserje áprilisban nyíló rózsaszín virágai szép, kora tavaszi díszt adnak. Szoliterként vagy kisebb foltokba ültessük. Tápdús talajba, napos vagy félárnyékos fekvésbe ültessük.
| Szállítási méret | 40/60 cm, K2 |
| Fényigény | nap, félárnyék |
| Vízigény | közepes |
| Talajigény | tápanyagdús |
| Virágszín | rózsaszín |
| Virágzási idő | április |
| Lombozat | lombhullató |
| Télállóság | télálló |
| Habitus | felálló ágú bokros |
| Magasság | 2 m |
| Szélesség | 1,5 m |
| Gondozási igény | nem szükséges |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!