Leírás és Paraméterek
A Ribes uva-crispa (Egres) zöld bogyótermése júliusban érik. A bokor alacsony, sűrű tövises ágakkal. Szereti az üde talajt, napos helyet. Tápanyagdús talajba ültessük.
| Szállítási méret | 20/40 cm, K2 |
| Fényigény | napos |
| Vízigény | közepes |
| Talajigény | általános kerti talaj |
| Termés érési idő | július |
| Lombozat | lombhullató |
| Télállóság | télálló |
| Habitus | tojásdad |
| Magasság | 1 m |
| Szélesség | 1 m |
| Gondozási igény | nem feltétlenül szükséges metszeni |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!