Leírás és Paraméterek
A Rosa KORDES Cubana (Barackrózsaszín talajtakaró Kordes rózsa) barackrózsaszín, középnagy virágai több hullámban nyílnak a nyár folyamán. Sűrű, elterülő növekedésű, ezért alkalmas talajtakarásra, virágágyi beültetésre, évelőkkel társítva. Ültethetjük előkertbe, kerti utak mentén, épületek környezetébe.
| Szállítási méret | 20/40 cm, K2 |
| Fényigény | nap |
| Vízigény | közepes |
| Talajigény | tápanyagdús |
| Virágszín | barackrózsaszín |
| Virágzási idő | június-szeptember |
| Lombozat | lombhullató |
| Télállóság | télálló |
| Habitus | terülő |
| Magasság | 1 m |
| Szélesség | 1 m |
| Gondozási igény | kora tavasszal metsszük meg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!